راهنمای خرید داکت اسپلیت

راهنمای خرید داکت اسپلیت

334 بازدید راهنمای خرید

داکت اسپلیت از انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی است که از دو قسمت اصلی کندانسور و هواساز تشکیل شده است. کندانسور شامل چند بخش پروانه، کمپرسور، دینام، فین و … است و هواساز نیز شامل فیلتر، سینی، کویل، دینام، اوپراتور، پروانه و … است. داکت اسپلیت به صورت توکار داخل سقف وصل می‌شود و بعد با استفاده از کانال کشی هوا را به اتاق‌ها و سایر مکان‌ها انتقال می‌دهد. انواع داکت اسپلیت عبارت است از: داکت اسپلیت اینورتر و داکت اسپلیت معمولی. در این مطلب از «تکه کابل» قصد داریم تا راهنمای خرید داکت اسپلیت را به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

استانداردها و ویژگی‌های مهم خرید داکت اسپلیت

همان‌طور که می‌دانید هر محصولی دارای استانداردهای خاصی است که این استانداردها بر اساس کشور سازنده متغیر هستند. سعی کنید به هنگام خرید داکت اسپلیت مدنظرتان به استانداردهای بین المللی و ایرانی آن توجه کنید. در صورتی که به دنبال خرید و حمایت از کالای داخلی هستید به نشان  (Made in Iran) درج شده بر روی محصول دقت کنید. امروزه با توجه به افزایش ساختمان‌سازی تقاضا برای داکت اسپلیت روند صعودی و قابل توجه پیدا کرده است و همین امر باعث شده که عده‌ای از سودجویان اقدام به کپی از برندهای مطرح کنند و سپس به تولید اجناس بی‌کیفیت و تقلبی بپردازند؛ به همین جهت بررسی همه جانبه محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. می‌دانیم که امنیت حرف اول را در دنیای الکترونیک می‌زند، در صورتی که داکت اسپلیت درستی انتخاب نکنید ممکن است محصول باعث وقوع برق‌گرفتگی یا اتفاقات خطرناک دیگر شود، به همین دلیل سعی کنید از داکت اسپلیت ساخته شده از جنس های باکیفیت برندهای معتبر استفاده کنید.

همچنین به شکل ظاهری محصول توجه لازم را نشان دهید تا بر اساس سلیقه شما بوده و از لحاظ بدنه و تجهیزات مربوطه نیز از کیفیت خوبی برخوردار باشد؛ نکته قابل توجه دیگر اینکه از مارک و برندهای معتبر و شناخته شده خرید کنید. به هنگام خرید داکت اسپلیت به شناسنامه کالا که شامل مشخصات کامل آن است نیز توجه لازم را نشان دهید. در آخر، مبحث گارانتی را جدی بگیرید که محصول موردنظرتان دارای خدمات پس از فروش باشد و در صورتی که قصد خرید جنس دست دوم را دارید از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید.

استانداردهای داکت اسپلیت

از کجا بدانیم قیمت پیشنهادی فروشنده مناسب است؟

این روزها قیمت هر کالا یا محصول در حال نوسانات گوناگون است، در صورتی که قصد خرید حضوری داکت اسپلیت را دارید از فروشنده استعلام قیمت بگیرید و اگر برند موردنظر شما لیست نماینده فروش محصول را داشته باشد سعی کنید کالا را به صورت مستقیم از نمایندگی تهیه کنید. در صورتی که قصد خرید اینترنتی داکت اسپلیت را دارید قیمت‌های چندین فروشگاه معتبر را بررسی کرده و در آخر معقولانه‌ترین محصول را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.

خرید داکت اسپلیت

نحوه خرید و حمل و نقل داکت اسپلیت

اگر قصد خرید داکت اسپلیت را به صورت حضوری دارید از فروشنده کاتالوگ و گارانتی محصول را درخواست کنید و از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید؛ در رابطه با کالاهای دست دوم نیز شکل ظاهری و سلامت کالا را خوب بررسی کنید. در ادامه اگر قصد خرید اینترنتی داکت اسپلیت را دارید سعی کنید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خرید کنید و به اصالت و گارانتی درج شده بر روی سایت فروشنده توجه لازم را نشان دهید و همچنین به مواردی از جمله: خرید امن (درگاه پرداخت معتبر)، اعتبار و نشان اینماد فروشگاه، نظرات و تجربیات خرید کاربران، واقعی بودن عکس‌ها، ضمانت بازگشت محصول در صورت معیوب بودن، توجه کنید. در رابطه با حمل و نقل کالا نیز به نوع بسته‌بندی، کارتن‌دار بودن محصول و روش‌های ارسال بر اساس بروشور داکت اسپلیت بررسی‌های لازم را انجام دهید.

334 بازدید
نویسنده این مقاله
الهه زینالی
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط