درباره ما

بازاریابی اینترنتی شامل شیوه های نوینی است که کسب و کارها برای معرفی خود نیاز دارند که این روشها می توانند به معرفی،فروش و حتی جهش کار شما کمک فراوانی کنند و در واقع یک کسب و کار با تبلیغات به شکل موثر و مناسب خود را در معرض دید گان جامعه قرار می دهد و با تبلیغات صحیح علاوه بر ایجاد فرهنگ و الگوهای مناسب باعث رشد و توسعه مجموعه خود نیز خواهند گردید.برای معرفی و تبلیغ یکی از مهمترین و و بهترین آیتم های پیشنهادی حضور در سایتهای معتبر است این سایتها با داشتن مخاطبین و بازدید کنندگان فراوان به صورت روزانه ویترین مناسبی برای معرفی یک کسب و کار هستند.

روناک پرداز مهام

پس از چند سال تحقیق و بررسی و با توجه به نیاز بازار و به جهت رونق بیشتر کسب و کار  در صنایع برق و مخابرات شرکت روناک پرداز مهام با طرح یک ایده جدید اقدام به برنامه نویسی و طراحی سایتی با برند( تکه کابل) نمود  در طراحی سایت دقت لازم در جهت راحتی کاربر چه در زمان جستجو و چه در زمان ثبت آگهی لحاظ گردیده و در جهت بهبود سرعت این سایت از ابر سرور  اروپایی پشتیبانی  می شود و تلاش گریده است بسیاری از نیازهای کاربران در این سایت و زیر سایتهای مجموعه مرتفع گردد.

تکه کابل از چهار سایت تشکیل گردیده است که به اختصار به توضیح این سایتها می پردازیم

۱- آگهی و نیازمندی تکه کابل

این سایت جهت استفاده عموم مردم آماده گردیده است و کاربران می توانند به راحتی و در دسته بندی های متنوع و به تفکیک استان و شهر کالای برق و مخابرات مورد نیاز خود را همانند یک موتور جستجو پیدا نمایند و با فروشندگان کالای درخواستی ارتباط بگیرند و همچنین فعالان در صنایع برق و مخابرات و یا عموممی توانند کالاهای موجود خود را در این صنایع به صورت رایگان آگهی و به فروش برسانند.

در این سایت مکانهایی در بالای صفحه جهت تبلیغات وجود دارد که کاربران می توانند برند و فروشگاه و کسب و کار خود را به صورت آنلاین و تخصصی و در دسته بندی ها تبلیغ نمایند .

این تبلیغات قابلیت اتصال به وب سایت شما و یا نمایش صفحه تبلیغ شما را در سایت دارد و دارای امکانات ویژه ای است

۲- برق آوا

در برق آوا شما  قادر خواهید بود ویدیوهای خود را  به صورت کاملا تخصصی در صنعت برق و مخابرات با دیگران به اشتراک بگذارید و می توانید با به وجود آوردن یک کانال ویدیو، دیگر کاربران را به صورت اختصاصی از ویدیوهای خود مطلع کنید.  و کمک شایان در آموزش صنعت برق ومخابرات کشور انجام گردد.آنچه مسلم است همچون گذشته موفقیت این سایت نیز با همراهی کاربران محترم ایرانی در سراسر جهان میسر خواهد بود

۳- وبلاگ

کاربران میتوانند به صورت کاملا رایگان مقالات تخصصی و آموزش های صنعت برق و مخابرات  خود را در قسمت وبلاگ بارگذاری نمایند و از دیگران مقالات استفاده نمایید.

۴- کاریابی

اگر نیازمند کارمند فنی و متخصص هستید و یا جویای کار با توجه به تخصص خود در صنعت برق و مخابرات میباشید در کمترین زمان در سایت کاریابی تکه کابل خواسته شما برآورده می گردد و کارفرما و کارجو با هم در ارتباط قرار می گیرند.

۵- مناقصه ، مزایده ، استعلام  و  درخواست خرید

شما با عضویت در این مجموعه در جریان کلیه مناقصه ها و مزایده ها و استعلامهای  روز صنایع برق و مخابرات به صورت کاملا تخصصی قرار می گیریدو هچنین در این سامانه می توانید در خواست خرید کالای صنعت برق و مخابرات را رایگان ثبت نماییدتا فروشندگان با شما ارتباط بگیرند.

آنلاین و سریع-راحت و بی واسطه

همواره منتظر شنیدن خبرها و خدمات جدید از تکه کابل  باشید و ما را نیز از نظرات،انتقادات و پیشنهادات سازنده خود بهره مند سازید.

 

تکه کابل را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:


Facebook


Twitter


Youtube


Whatsapp


Instagram


Telegram

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت روناک پرداز مهام (تکه کابل) مي باشد.