طراحی و تولید تیر برق پیش تنیده

طراحی و تولید تیر برق پیش تنیده؛ چگونگی طراحی، تولید و ساخت تیر برق پیش‌تنیده

3 روز قبل راهنمای خرید / علم و تکنولوژی در صنایع برق و مخابرات 340 بازدید

تیرهای برق پیش‌ تنیده، تیرهایی هستند که در آنها از نیروی کشش پیش‌ تنیدگی برای افزایش مقاومت و دوام تیر استفاده می‌شود. این تیرها از دو بخش کابل پیش‌ تنیده و بتن تشکیل شده و دارای استحکام بالایی هستند. طراحی و تولید تیر برق پیش تنیده اهمیت بالایی در صحت عملکرد این نوع تیر برق داشته و بسیار مهم است. از این رو، در این مقاله قصد داریم به بررسی طراحی و تولید تیر برق پیش‌ تنیده پرداخته و انواع آن را بیان کنیم.

شرکت فجر تابلو مرکزی

شرکت فجر تابلو مرکزی؛ شرکتی موفق با سابقه ۱۰ ساله

3 روز قبل معرفی محصولات صنعت برق 394 بازدید

یکی از شرکت‌هایی که در حوزه تهیه و فروش انواع تجهیزات برقی فعالیت بوده و بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت موثر دارد، شرکت فجر تابلو مرکزی است. این شرکت و برند داخلی محصولات با کیفیت و مناسبی را روانه بازار کرده و از محبوبیت مطلوبی برخوردار است. از این رو، در این مقاله قصد داریم به بررسی شرکت فجر تابلو مرکزی پرداخته و محصولات اصلی و مهم این شرکت داخلی را بیان کنیم.

رشته مهندسی برق مخابرات و بازار کار این رشته

معرفی کامل رشته مهندسی مخابرات و بازار کار آن

3 روز قبل آموزش در صنعت مخابرات 612 بازدید

رشته مهندسی مخابرات به دلیل ارتباط نزدیکی که با الکترونیک دارد، نقش بسیار مهمی در تحول ادوات و قطعات الکترونیکی ایفا کرده و به همین دلیل می‌­­توان گفت رشته مهندسی مخابرات و بازار کار آن از رونق مناسبی برخوردار است. از این رو، در این مقاله قصد دارین به بررسی رشته مهندسی مخابرات و بازار کار آن پرداخته و گرایش‌های این رشته مهندسی را بیان کنیم.

قیمت کابل برق

قیمت کابل برق؛ بررسی مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار

1 هفته قبل راهنمای تکه کابل / معرفی محصولات صنعت برق / معرفی محصولات در صنعت مخابرات 240 بازدید

به نظر شما چه فاکتورهایی بر قیمت کابل برق موثر هستند؟ از نظر شما چگونه می‌توان کابل‌های برق را قیمت‌گذاری کرد؟ همان‌طور که می‌دانید کابل‌های برق دارای انواع متعددی هستند که هر کدام از آن‌ها یکسری ویژگی و به تبع آن کارایی منحصربه‌فرد دارند. قیمت هر یک از کابل‌های مذکور می‌تواند با دیگری متفاوت باشد؛ لذا ما در این راهنما می‌خواهیم بررسی کنیم که چه عواملی بر قیمت نهایی این محصولات موثر است.

فروش ترموکوپل

راهنمای جامع خرید و فروش ترموکوپل

1 هفته قبل راهنمای خرید / معرفی محصولات صنعت برق / آموزش در صنعت برق / راهنمای خرید امن 178 بازدید

آیا می‌دانید ترموکوپل چیست؟ به نظر شما نکات طلایی خرید و فروش ترموکوپل چه مواردی هستند؟‌ ترموکوپل نوعی حسگر ترموالکتریکی بوده که متشکل از دو پایه سیم از جنس غیرهمسان است که در یک طرف به هم دیگر پیچیده شده و متصل هستند و به این نقطه اتصال، «اتصال داغ» گفته می‌شود. در طرف دیگر دو سیم که آزاد بوده، «اتصال سرد» می‌گویند. در ادامه این راهنما با ترموکوپل و نکات خرید آن آشنا خواهیم شد

پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی؛ چیستی، کاربرد و انواع

1 هفته قبل راهنمای خرید / معرفی محصولات صنعت برق 574 بازدید

پایه چراغ پارکی در محیط‌های شهری و فضاهای بازار، از اصلی‌ترین لوازم برای ایجاد روشنایی مورد نیاز هستند. ممکن است که بسیاری از افراد از اهمیت این چراغ‌ها بی‌خبر باشند، اما زمانی که چند عدد از آن‌ها خاموش شوند و فضای محیط کاملا تاریک شود، اهمیت پایه چراغ پارکی پدیدار می‌شود. در این مطلب همراه ما باشید تا در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری بدست بیاوریم.

مجموعه الکترو ممتاز پیشه

مجموعه الکترو ممتاز پیشه؛ معرفی شرکت و محصولات

1 هفته قبل راهنمای خرید / معرفی محصولات صنعت برق 199 بازدید

آیا می‌دانید مجموعه الکترو ممتاز پیشه چه محصولاتی را تولید و عرضه می‌کند؟ تا کنون از تجهیزاتی که توسط الکترو ممتاز پیشه به بازار عرضه شده بهره برده‌اید؟ مجموعه نامبرده به صورت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط در حال فعالیت بوده و ما در این راهنما قصد داریم به بررسی تجهیزات عرضه شده توسط الکترو ممتاز پیشه بپردازیم.

شرکت صنعتی الکتریک خراسان

شرکت صنعتی الکتریک خراسان؛ معرفی شرکت و محصولات

1 هفته قبل راهنمای خرید / تولیدکنندگان سیم و کابل ایران / معرفی محصولات صنعت برق 195 بازدید

آیا تا به حال از محصولات عرضه شده توسط شرکت صنعتی الکتریک خراسان خریداری و استفاده کرده‎‌اید؟ به نظر شما تجهیزاتی که توسط مجموعه نامبرده به بازار عرضه می‌شود، قابل اطمینان هستند؟ شرکت الکتریک خراسان فعالیت خود را برای نخستین بار در سال ۱۳۴۵ در حیطه تولید و عرضه انواع سیم و کابل شروع کرد. در ادامه این راهنما قصد داریم به بررسی محصولات عرضه شده توسط این مجموعه بپردازیم.

شرکت تولیدی سیم و کابل شاهین

شرکت تولیدی سیم و کابل شاهین؛ معرفی شرکت و محصولات

1 هفته قبل راهنمای خرید / تولیدکنندگان سیم و کابل ایران / معرفی محصولات صنعت برق 193 بازدید

آیا تاکنون از محصولات شرکت تولیدی سیم و کابل شاهین در پروژه‌های خود استفاده کرده‌اید؟ به نظر شما تجهیزاتی که به واسطه سیم و کابل شاهین به بازار عرضه می‌شوند کیفیت بالایی دارند؟ مجموعه نامبرده از جمله شرکت‌های فعال در حیطه تولید و عرضه انواع سیم و کابل در بازار بوده که در این راهنما می‌خواهیم به بررسی محصولاتی که به بازار عرضه می‌کند، بپردازیم.

شرکت پارس دکل گستر

شرکت پارس دکل گستر؛ معرفی شرکت و خدمات

1 هفته قبل راهنمای خرید / معرفی محصولات در صنعت مخابرات 228 بازدید

آیا با شرکت پارس دکل گستر آشنایی دارید؟ به نظر شما پارس دکل گستر چه خدماتی را ارائه می‌کند؟ مجموعه پارس دکل گستر در راستای تأمین نیازهای روزافزون صنایع گوناگون در حیطه طراحی، ساخت و نصب انواع مختلف سازه‌های فلزی در پروژه‌های مخابراتی و برق، نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت کرده و ما در این راهنما قصد داریم به بررسی برخی از مهم‌ترین خدمات آن بپردازیم. با ما همراه باشید.