تکه کابل-مرجع آگهی و نیازمندی اینترنتی در صنعت برق و مخابرات
تکه کابل-مرجع آگهی و نیازمندی اینترنتی در صنعت برق و مخابرات
محافظ دوربین مداربسته

محافظ دوربین مداربسته در فضای باز | ۷ راهکار عملی

آیا می‌دانید بهترین روش به عنوان محافظ دوربین مداربسته در فضاهای باز چیست؟ به نظر شما چگونه می‌توان ایمنی و سلامت دوربین‌های مدار بسته در فضای باز را تأمین کرد؟ دوربین‌های مدار بسته نوعی تجهیزات ایمنی به حساب می‌آیند که می‌توانیم با کمک آن‌ها در مکان‌های مختلف نظارت داشته باشیم. در ادامه این راهنما تمرکز اصلی ما بر روی روش‌هایی بوده که می‌توانیم با استفاده از آن‌ها از این تجهیزات مراقبت کنیم.

خرید یو پی اس؛ چگونگی، نحوه و نکات طلایی خرید

یکی از مهم‌ترین موارد قبل از استفاده از یو پی اس، چگونگی خرید پو پی اس است که دارای نکات و مواردی است که اطلاع از آن‌ها کمک بسیار زیادی به شما در افزایش کیفیت خریدتان می‌کند. از این رو، در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه خرید یو پی اس پرداخته و شما را با نکات خرید این وسیله کاربردی آشنا کنیم.

تغییر رمز مودم تی پی لینک

نحوه تغییر رمز مودم تی پی لینک

آیا می‌دانید نحوه تغییر رمز مودم تی پی لینک به چه صورت انجام می‌شود؟ به نظر شما بهترین روش برای تغییر رمز مودم چیست؟ در ادامه این راهنما می‌خواهیم به شما عزیزان بگوییم که به چه صورت می‌توانید رمز مودم تی پی لینک خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تغییر دهید. با ما همراه باشید.

همه چیز راجب کنتور برق

کنتور برق؛ وسیله‌ای برای تعیین برق مصرفی هر واحد

یکی از مهمترین اجزا و وسایل در هر ساختمانی، کنتور برق آن ساختمان یا واحد است. کنتور وسیله‌ای برای اندازه‌گیری میزان انرژی الکتریکی است و این میزان را برحسب کیلو وات ساعت یا همان ژول بیان می‌کند. در واقع، کنتور برق هر واحد تعیین‌کننده میزان برق مصرفی آن واحد بوده و انواع مختلفی دارد. از این رو، در این مقاله قصد داریم به بررسی کنتور برق پرداخته و انواع آن‌ها را بیان کنیم.

راهنمای خرید کابل آنتن مس

راهنمای خرید کابل آنتن مس

آیا می‌دانید در زمان خرید کابل آنتن بایستی چه مواردی را رعایت کنید؟ با راهنمای خرید کابل آنتن مس آشنایی دارید؟ این راهنما به ما کمک می‌کند تا بتوانیم بهترین کابل را بر اساس کاربرد، ساختار و همچنین امپدانس پیدا کرده و در نهایت کابلی متناسب با نیاز تلویزیون خود خریداری کنیم. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراه ما باشید.

راهنمای خرید کابل افشان مس

راهنمای خرید کابل افشان مس

آیا می‌دانید پیش از خرید کابل افشان به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ به نظر شما مهم‌ترین نکات در راهنمای خرید کابل افشان مس چیست؟ کابل افشان یکی از پرکاربردترین کابل‌ها در صنعت برق به حساب می‌آید که انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد. در ادامه این راهنما با کابل مذکور بیش‌تر آشنا خواهیم شد. در ادامه با ما همراه باشید.

راهنمای خرید کابل آیفون مس

راهنمای خرید کابل آیفون مس

آیا می‌دانید کابل آیفون مس چیست و در زمان خرید آن بایستی به چه مواردی توجه داشته باشیم؟ با ویژگی‌های بهترین کابل آیفون آشنایی دارید؟ در ادامه این مطلب ضمن ارائه راهنمای خرید کابل آیفون مس به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول نیز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

لامپ مخصوص رشد گیاه؛ چیستی، ویژگی و کاربردها

آیا می‌دانید لامپ مخصوص رشد گیاه چیست و در چه مواردی می‌توان از آن استفاده کرد؟ با ویژگی‌ها و مزایای استفاده از این لامپ آشنایی دارید؟ لامپ مخصوص رشد گیاه از نظر ساختاری مشابه با لامپ‌های الکتریکی معمولی موجود در بازار بوده، با این تفاوت که در آن از دیودهای الکتریکی ال ای دی به منظور تولید نور استفاده شده است. در ادامه این راهنما با لامپ‌های مخصوص رشد گیاه بیش‌تر آشنا خواهیم شد.

کنتاکتور و بی متال برق صنعتی

کنتاکتور و بی متال برق صنعتی را بشناسید!

آیا می‌دانید کنتاکتور و بی متال برق صنعتی چیست؟ با کارکرد این تجهیزات آشنا هستید؟ محافظ‌ها و کلیدهای قطع و وصل جریان برق از جمله مهم‌ترین تجهیزات در صنعت برق به حساب می‌آیند. از جمله این محافظ‌ها که نقش بسیار حائز اهمیتی در تأمین امنیت ساختمان ایفا کرده می‌توان به کنتاکتور و بیمتال برق صنعتی اشاره داشت. در ادامه این راهنما با تجهیزات مذکور بیش‌تر آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

طریقه نصب پریز برق در خانه

طریقه نصب پریز برق در خانه؛ نگاهی کاربردی

آیا می‌دانید طریقه نصب پریز برق در خانه به چه صورت است؟ با مراحل نصب کلید و پریز برق آشنایی دارید؟ نصب و اجرای کلید و پریز برق یکی از مهم‌ترین موارد در زمینه برق‌کاری یک ساختمان به حساب می‌آید که برای انجام صحیح آن بایستی یک سری مراحل را بدانید. در ادامه این راهنما با مراحل نصب کلید و پریز در ساختمان به ترتیب آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.