تکه کابل

درباره تکه کابل

605 بازدید راهنمای تکه کابل

درباره تکه کابل

بازاریابی اینترنتی شامل شیوه های نوینی است که کسب و کارها برای معرفی خود نیاز دارند که این روشها می توانند به معرفی،فروش و حتی جهش کار شما کمک فراوانی کنند و در واقع یک کسب و کار با تبلیغات به شکل موثر و مناسب خود را در معرض دید گان جامعه قرار می دهد و با تبلیغات صحیح علاوه بر ایجاد فرهنگ و الگوهای مناسب باعث رشد و توسعه مجموعه خود نیز خواهند گردید.برای معرفی و تبلیغ یکی از مهمترین و و بهترین آیتم های پیشنهادی حضور در سایتهای معتبر است این سایتها با داشتن مخاطبین و بازدید کنندگان فراوان به صورت روزانه ویترین مناسبی برای معرفی یک کسب و کار هستند.

روناک پرداز مهام

پس از چند سال تحقیق و بررسی و با توجه به نیاز بازار و به جهت رونق بیشتر کسب و کار  در صنایع برق و مخابرات شرکت روناک پرداز مهام با طرح یک ایده جدید اقدام به برنامه نویسی و طراحی سایتی با برند( تکه کابل) نمود  در طراحی سایت دقت لازم در جهت راحتی کاربر چه در زمان جستجو و چه در زمان ثبت آگهی لحاظ گردیده و در جهت بهبود سرعت این سایت از ابر سرور  اروپایی پشتیبانی  می شود و تلاش گریده است بسیاری از نیازهای کاربران در تکه کابل و زیر سایتهای مجموعه مرتفع گردد.

تکه کابل از چهار سایت تشکیل گردیده است که به اختصار به توضیح این سایتها می پردازیم

1- آگهی و نیازمندی تکه کابل

آگهی و نیازمندی تکه کابل جهت استفاده عموم مردم آماده گردیده است و کاربران می توانند به راحتی و در دسته بندی های متنوع و به تفکیک استان و شهر کالای برق و مخابرات مورد نیاز خود را همانند یک موتور جستجو پیدا نمایند و با فروشندگان کالای درخواستی ارتباط بگیرند و همچنین فعالان در صنایع برق و مخابرات و یا عموممی توانند کالاهای موجود خود را در این صنایع به صورت رایگان آگهی و به فروش برسانند.

در این سایت تکه کابل مکانهایی در بالای صفحه جهت تبلیغات وجود دارد که کاربران می توانند برند و فروشگاه و کسب و کار خود را به صورت آنلاین و تخصصی و در دسته بندی ها تبلیغ نمایند و این تبلیغات قابلیت اتصال به وب سایت شما و یا نمایش صفحه تبلیغ شما را در سایت دارد و دارای امکانات ویژه ای است

2- وبلاگ تکه کابل

کاربران میتوانند به صورت کاملا رایگان مقالات تخصصی و آموزش های صنعت برق و مخابرات  خود را در قسمت وبلاگ تکه کابل بارگذاری نمایند و یا از دیگر مقالات به صورت رایگان استفاده نمایند.

3- کاریابی تکه کابل

اگر نیازمند کارمند فنی و متخصص هستید و یا جویای کار با توجه به تخصص خود در صنعت برق و مخابرات میباشید در کمترین زمان در سایت کاریابی تکه کابل خواسته شما برآورده گردد و کارفرما و کارجو با هم در ارتباط قرار می گیرند.

4- مناقصه ، مزایده ، استعلام  و  درخواست خرید

شما با عضویت در این مجموعه در جریان کلیه مناقصات و مزایدات و استعلامهای  روز صنایع برق و مخابرات به صورت کاملا تخصصی قرار می گیرید. و کاربران با ثبت درخواست کالای مورد نیاز خود بدون برگذاری مناقصه و استعلام بهترین فروشندگان با کاربران تماس گرفته و اعلام قیمت میکنند.

 

آنلاین و سریع-راحت و بی واسطه

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت روناک پرداز مهام (تکه کابل) می باشد.

 

https://tekecabl.ir

605 بازدید
نویسنده این مقاله
تکه کابل
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط