راهنمای خرید راهنمای خرید تجهیزات درب کرکره ای

راهنمای خرید تجهیزات درب کرکره ای

362 بازدید راهنمای خرید

تجهیزات درب کرکره ای به یک سری لوازم و ابزارهایی گفته می‌شود که بعد از خرید کرکره برقی تحویل می‌گیرید؛ این تجهیزات به هنگام نصب درب کرکره ای از ملزومات است. مهم‌ترین تجهیزات درب کرکره ای عبارت است از:  تیغه کرکره برقی، موتور کرکره برقی، شفت (لوله)، سیستم برق اضطراری، صفحه پلیت، ریموت کرکره برقی و  ریل کرکره برقی. همچنین برای نصب کرکره برقی نیاز به یک‌سری وسایل و تجهیزات از جمله: دستگاه جوش، دستگاه سنگ فرز، دریل قوی و مناسب همراه با انواع مته ، پیکور به همراه انواع مته، فنر سیم‌کشی، متر، سیم و کابل و پلیت دارید. در این مطلب از «تکه کابل» قصد داریم تا راهنمای خرید تجهیزات درب کرکره ای را به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

استانداردها و ویژگی‌های مهم خرید تجهیزات درب کرکره ای

همان‌طور که می‌دانید هر محصولی دارای استانداردهای خاصی است که این استانداردها بر اساس کشور سازنده متغیر هستند. سعی کنید به هنگام خرید تجهیزات درب کرکره ای مدنظرتان به استانداردهای بین المللی و ایرانی آن توجه کنید. در صورتی که به دنبال خرید و حمایت از کالای داخلی هستید به نشان  (Made in Iran) درج شده بر روی محصول دقت کنید. امروزه با توجه به افزایش ساختمان‌سازی تقاضا برای تجهیزات درب کرکره ای روند صعودی و قابل توجه پیدا کرده است و همین امر باعث شده که عده‌ای از سودجویان اقدام به کپی از برندهای مطرح کنند و سپس به تولید اجناس بی‌کیفیت و تقلبی بپردازند؛ به همین جهت بررسی همه جانبه محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. می‌دانیم که امنیت حرف اول را در دنیای الکترونیک می‌زند، در صورتی که تجهیزات درب کرکره ای درستی انتخاب نکنید ممکن است محصول باعث وقوع برق‌گرفتگی یا اتفاقات خطرناک دیگر شود، به همین دلیل سعی کنید از تجهیزات درب کرکره ای ساخته شده از جنس های باکیفیت برندهای معتبر استفاده کنید.

درب کرکره ای

همچنین به شکل ظاهری محصول توجه لازم را نشان دهید تا بر اساس سلیقه شما بوده و از لحاظ بدنه و تجهیزات مربوطه نیز از کیفیت خوبی برخوردار باشد؛ نکته قابل توجه دیگر اینکه از مارک و برندهای معتبر و شناخته شده خرید کنید. به هنگام خرید تجهیزات درب کرکره ای به شناسنامه کالا که شامل مشخصات کامل آن است نیز توجه لازم را نشان دهید. در آخر، مبحث گارانتی را جدی بگیرید که محصول موردنظرتان دارای خدمات پس از فروش باشد و در صورتی که قصد خرید جنس دست دوم را دارید از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید.

از کجا بدانیم قیمت پیشنهادی فروشنده مناسب است؟

این روزها قیمت هر کالا یا محصول در حال نوسانات گوناگون است، در صورتی که قصد خرید حضوری تجهیزات درب کرکره ای را دارید از فروشنده استعلام قیمت بگیرید و اگر برند موردنظر شما لیست نماینده فروش محصول را داشته باشد سعی کنید کالا را به صورت مستقیم از نمایندگی تهیه کنید. در صورتی که قصد خرید اینترنتی تجهیزات درب کرکره ای را دارید قیمت‌های چندین فروشگاه معتبر را بررسی کرده و در آخر معقولانه‌ترین محصول را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.

نحوه خرید و حمل و نقل تجهیزات درب کرکره ای

اگر قصد خرید تجهیزات درب کرکره ای را به صورت حضوری دارید از فروشنده کاتالوگ و گارانتی محصول را درخواست کنید و از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید؛ در رابطه با کالاهای دست دوم نیز شکل ظاهری و سلامت کالا را خوب بررسی کنید. در ادامه اگر قصد خرید اینترنتی تجهیزات درب کرکره ای را دارید سعی کنید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خرید کنید و به اصالت و گارانتی درج شده بر روی سایت فروشنده توجه لازم را نشان دهید و همچنین به مواردی از جمله: خرید امن (درگاه پرداخت معتبر)، اعتبار و نشان اینماد فروشگاه، نظرات و تجربیات خرید کاربران، واقعی بودن عکس‌ها، ضمانت بازگشت محصول در صورت معیوب بودن، توجه کنید. در رابطه با حمل و نقل کالا نیز به نوع بسته‌بندی، کارتن‌دار بودن محصول و روش‌های ارسال بر اساس بروشور تجهیزات درب کرکره ای بررسی‌های لازم را انجام دهید.

362 بازدید
نویسنده این مقاله
الهه زینالی
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط