راهنمای خرید تابلو برق بالابر

راهنمای خرید تابلو برق بالابر

667 بازدید راهنمای خرید

به طور کلی تابلو برق بالابر جهت کنترل بالابر در ساختمان‌های تجاری، مسکونی و اداری به کار گرفته می‌شود. تابلو برق بالابر دارای دو نوع مختلف از جمله: تابلو برق بالابر تک فاز و تابلو برق بالابر سه فاز است. در داخل بالابر از فیوزها برای کنترل نوسان و جلوگیری از وقوع هر نوع حادثه‌ای استفاده می‌شود و متناسب با تعداد تجهیزات مورد نظر جهت تغذیه به طور معمول تعداد پریز سه فاز و تک فاز مشخص می‌شود. کلید چپ‌گرد و راست‌گرد از دیگر تجهیزات مشترک در بین تابلو برق بالابر است که کاربرد آن برای چرخش موتور است. بالابرها با کمک ریموت برای کنترل از راه دور هدایت می‌شوند. در این مطلب از «تکه کابل» قصد داریم تا راهنمای خرید تابلو برق بالابر را به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

استانداردها و ویژگی‌های مهم خرید تابلو برق بالابر

همان‌طور که می‌دانید هر محصولی دارای استانداردهای خاصی است که این استانداردها بر اساس کشور سازنده متغیر هستند. سعی کنید به هنگام خرید تابلو برق بالابر مدنظرتان به استانداردهای بین المللی و ایرانی آن توجه کنید. در صورتی که به دنبال خرید و حمایت از کالای داخلی هستید به نشان  (Made in Iran) درج شده بر روی محصول دقت کنید. امروزه با توجه به افزایش ساختمان‌سازی تقاضا برای تابلو برق بالابر روند صعودی و قابل توجه پیدا کرده است و همین امر باعث شده که عده‌ای از سودجویان اقدام به کپی از برندهای مطرح کنند و سپس به تولید اجناس بی‌کیفیت و تقلبی بپردازند؛ به همین جهت بررسی همه جانبه محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. می‌دانیم که امنیت حرف اول را در دنیای الکترونیک می‌زند، در صورتی که تابلو برق بالابر درستی انتخاب نکنید ممکن است محصول باعث وقوع برق‌گرفتگی یا اتفاقات خطرناک دیگر شود، به همین دلیل سعی کنید از تابلو برق بالابر ساخته شده از جنس های باکیفیت برندهای معتبر استفاده کنید.

ویژگی های تابلو برق بالابر

همچنین به شکل ظاهری محصول توجه لازم را نشان دهید تا بر اساس سلیقه شما بوده و از لحاظ بدنه و تجهیزات مربوطه نیز از کیفیت خوبی برخوردار باشد؛ نکته قابل توجه دیگر اینکه از مارک و برندهای معتبر و شناخته شده خرید کنید. به هنگام خرید تابلو برق بالابر به شناسنامه کالا که شامل مشخصات کامل آن است نیز توجه لازم را نشان دهید. در آخر، مبحث گارانتی را جدی بگیرید که محصول موردنظرتان دارای خدمات پس از فروش باشد و در صورتی که قصد خرید جنس دست دوم را دارید از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید.

از کجا بدانیم قیمت پیشنهادی فروشنده مناسب است؟

این روزها قیمت هر کالا یا محصول در حال نوسانات گوناگون است، در صورتی که قصد خرید حضوری تابلو برق بالابر را دارید از فروشنده استعلام قیمت بگیرید و اگر برند موردنظر شما لیست نماینده فروش محصول را داشته باشد سعی کنید کالا را به صورت مستقیم از نمایندگی تهیه کنید. در صورتی که قصد خرید اینترنتی تابلو برق بالابر را دارید قیمت‌های چندین فروشگاه معتبر را بررسی کرده و در آخر معقولانه‌ترین محصول را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.

نحوه خرید و حمل و نقل تابلو برق بالابر

اگر قصد خرید تابلو برق بالابر را به صورت حضوری دارید از فروشنده کاتالوگ و گارانتی محصول را درخواست کنید و از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید؛ در رابطه با کالاهای دست دوم نیز شکل ظاهری و سلامت کالا را خوب بررسی کنید. در ادامه اگر قصد خرید اینترنتی تابلو برق بالابر را دارید سعی کنید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خرید کنید و به اصالت و گارانتی درج شده بر روی سایت فروشنده توجه لازم را نشان دهید و همچنین به مواردی از جمله: خرید امن (درگاه پرداخت معتبر)، اعتبار و نشان اینماد فروشگاه، نظرات و تجربیات خرید کاربران، واقعی بودن عکس‌ها، ضمانت بازگشت محصول در صورت معیوب بودن، توجه کنید. در رابطه با حمل و نقل کالا نیز به نوع بسته‌بندی، کارتن‌دار بودن محصول و روش‌های ارسال بر اساس بروشور تابلو برق بالابر بررسی‌های لازم را انجام دهید.

667 بازدید
نویسنده این مقاله
الهه زینالی
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط