راهنمای خرید درب باز کن حیاط

راهنمای خرید در باز کن درب حیاط

368 بازدید راهنمای خرید

یکی از سیستم‌های خاص و منحصربه‌فرد که برای رفاه، امنیت و حفاظت بیشتر طراحی و تولید شده‌اند سیستم دربازکن درب حیاط است. این سیستم به صورت اتوماتیک و فقط با یک ریموت کنترل از فاصله دور قادر به باز و بسته کردن درب منزل است. یک دربازکن شامل قسمت‌‌های اساسی از جمله: موتور الکتریکی، قسمت مکانیکی یا گیربکس، برد الکترونیکی، تجهیزات ایمنی، شستی كنترل دستي و ریموت کنترل است.  در این مطلب از «تکه کابل» قصد داریم تا راهنمای خرید در باز کن درب حیاط را به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

استانداردها و ویژگی‌های مهم خرید دربازکن درب حیاط

همان‌طور که می‌دانید هر محصولی دارای استانداردهای خاصی است که این استانداردها بر اساس کشور سازنده متغیر هستند. سعی کنید به هنگام خرید دربازکن درب حیاط مدنظرتان به استانداردهای بین المللی و ایرانی آن توجه کنید. در صورتی که به دنبال خرید و حمایت از کالای داخلی هستید به نشان  (Made in Iran) درج شده بر روی محصول دقت کنید. امروزه با توجه به افزایش ساختمان‌سازی تقاضا برای دربازکن درب حیاط روند صعودی و قابل توجه پیدا کرده است و همین امر باعث شده که عده‌ای از سودجویان اقدام به کپی از برندهای مطرح کنند و سپس به تولید اجناس بی‌کیفیت و تقلبی بپردازند؛ به همین جهت بررسی همه جانبه محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. می‌دانیم که امنیت حرف اول را در دنیای الکترونیک می‌زند، در صورتی که دربازکن درب حیاط درستی انتخاب نکنید ممکن است محصول باعث وقوع برق‌گرفتگی یا اتفاقات خطرناک دیگر شود، به همین دلیل سعی کنید از دربازکن درب حیاط ساخته شده از جنس های باکیفیت برندهای معتبر استفاده کنید.

درب باز کن حیاط

همچنین به شکل ظاهری محصول توجه لازم را نشان دهید تا بر اساس سلیقه شما بوده و از لحاظ بدنه و تجهیزات مربوطه نیز از کیفیت خوبی برخوردار باشد؛ نکته قابل توجه دیگر اینکه از مارک و برندهای معتبر و شناخته شده خرید کنید. به هنگام خرید دربازکن درب حیاط به شناسنامه کالا که شامل مشخصات کامل آن است نیز توجه لازم را نشان دهید. در آخر، مبحث گارانتی را جدی بگیرید که محصول موردنظرتان دارای خدمات پس از فروش باشد و در صورتی که قصد خرید جنس دست دوم را دارید از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید.

از کجا بدانیم قیمت پیشنهادی فروشنده مناسب است؟

این روزها قیمت هر کالا یا محصول در حال نوسانات گوناگون است، در صورتی که قصد خرید حضوری دربازکن درب حیاط را دارید از فروشنده استعلام قیمت بگیرید و اگر برند موردنظر شما لیست نماینده فروش محصول را داشته باشد سعی کنید کالا را به صورت مستقیم از نمایندگی تهیه کنید. در صورتی که قصد خرید اینترنتی دربازکن درب حیاط را دارید قیمت‌های چندین فروشگاه معتبر را بررسی کرده و در آخر معقولانه‌ترین محصول را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.

نحوه خرید و حمل و نقل دربازکن درب حیاط

اگر قصد خرید دربازکن درب حیاط را به صورت حضوری دارید از فروشنده کاتالوگ و گارانتی محصول را درخواست کنید و از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنید؛ در رابطه با کالاهای دست دوم نیز شکل ظاهری و سلامت کالا را خوب بررسی کنید. در ادامه اگر قصد خرید اینترنتی دربازکن درب حیاط را دارید سعی کنید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خرید کنید و به اصالت و گارانتی درج شده بر روی سایت فروشنده توجه لازم را نشان دهید و همچنین به مواردی از جمله: خرید امن (درگاه پرداخت معتبر)، اعتبار و نشان اینماد فروشگاه، نظرات و تجربیات خرید کاربران، واقعی بودن عکس‌ها، ضمانت بازگشت محصول در صورت معیوب بودن، توجه کنید. در رابطه با حمل و نقل کالا نیز به نوع بسته‌بندی، کارتن‌دار بودن محصول و روش‌های ارسال بر اساس بروشور دربازکن درب حیاط بررسی‌های لازم را انجام دهید.

368 بازدید
نویسنده این مقاله
الهه زینالی
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط